Oslavy 65 let

Kalendář

Folklorní soubor Šumava v příštím roce oslaví úctyhodných 65 let od založení, tak jsme po pěti letech opět nafotili kalendář. Je nástěnný s kroužkovou vazbou, měsíčním přehledem a zvýrazněnými státními svátky. O fotky se postaral Lukas Neasi a my je nechali natisknout na kvalitní papír.

Hlavním námětem jsme jednoduše my, členové souboru. Snažili jsme se vystihnout to, proč nás baví do souboru chodit. Na fotkách jsme chtěli zachytit nejen folklorní tanec jako takový, ale třeba i atmosféru souborového cestování, přátelství a důvěru mezi tanečníky. Zároveň jsme do kalendáře zařadili tradiční motivy jako jsou Velikonoce. Zapojili jsme bývalé členy, kteří jsou na fotce vyjadřující vzpomínky a nechybí ani nejmenší z folklorního souboru Šumavánek. 

Jeho zakoupením podpoříte fungování souboru a umožníte nákup nových částí krojů. 

Děkujeme a věříme, že vás kalendář bude po celý rok bavit tak, jako nás.

Kde kalendář koupit?

Kalendář si můžete koupit a prohlédnout na klatovském náměstí v Café Jednorožec a na Plánické v potravinách Dana Šmídová.

Další možností je objednávka přes formulář níže, my se vám co nejdřív ozveme zpět a společně doladíme detaily. Nejsme profesionální e-shop, ale parta nadšenců, tak s námi prosím mějte strpení. Platba je možná bankovním převodem na náš souborový účet (společně doladíme).

Malá ochutnávka z focení 

aneb co se do kalendáře nevešlo, ale stejně se nám líbilo :)